ul. Chłopickiego 11/13

04-314 Warszawa

tel: (22) 612-16-01

info@audyt-bombik.pl

Badanie projektów finansowanych ze środków UE

Każdy, kto zetknął się z pomocą unijną wie, jaki koszmar biurokratyczny za tym się kryje. Dotyczy to zwłaszcza prawidłowego rozliczenia otrzymanych funduszy, bo każde uchybienie grozi koniecznością zwrotu środków.

Mając na względzie pomoc w ograniczaniu ryzyka, Kancelaria, oprócz profesjonalnego świadczenia usług w zakresie weryfikacji sprawozdań finansowych, wykonuje również audyt dotacji unijnych na zlecenie krajowych podmiotów gospodarczych.

Byliśmy pierwszym polskim podmiotem należącym do międzynarodowej grupy audytorskiej Polaris International, za pośrednictwem której wykonywaliśmy na bezpośrednie zlecenie Komisji Europejskiej audyty dotyczące wykorzystywania dotacji unijnych

Beneficjentom programów unijnych proponujemy pełną obsługę, w szczególności:

  • doradztwo z zakresu księgowego i podatkowego ujmowania dotacji
  • monitoring realizacji projektu pod kątem właściwego rozliczenia wydatków
  • audyt prawidłowości realizacji projektu (aspekt finansowy) i zgodność z zasadami programu.

Audyty prowadzone są zgodnie z Krajowymi i Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej oraz wymogami Komisji Europejskiej stosownie do procedur i zasad określonych w założeniach danego programu.

Po co tracić czas na zdobywanie własnych doświadczeń dla obsługi jednego lub co najwyżej kilku, i to różnych, programów unijnych, skoro ktoś już wie, jak to się robi prawidłowo.

Aktualności

Obowiązkowe profile dla płatników składek  ZUS

Obowiązkowe profile dla płatników składek ZUS

Zostały już tylko dwa miesiące! Przypominamy że od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek, nawet ten, który rozlicza składki tylko za siebie, ma obowiązek posiadać profil na PUE ZUS (Platformie Usług Elektronicznych ZUS). Po założeniu profilu, płatnik składek może...

czytaj dalej
Czas na inwentaryzację

Czas na inwentaryzację

Zgodnie z art. 26 ustawy o rachunkowości jednostki przeprowadzają na ostatni dzień każdego roku obrotowego inwentaryzację składników majątkowych. Najistotniejszym elementem inwentaryzacji jest spis z natury. To już ostatni moment na przygotowanie się do tego procesu....

czytaj dalej

Nasza Kancelaria w liczbach

Lat istnienia

Badań sprawozdań finansowych

Klientów

Doświadczenie połączone z nowoczesnością i profesjonalizm to hasła, które najlepiej charakteryzują naszą Kancelarię jako podmiot ściśle współpracujący z Klientami.

info@audyt-bombik.pl

tel: (22) 612-16-01

fax: (22) 612-15-97

Chłopickiego 11/13,

04-314 Warszawa