Kadra

Kontakt

Kadra

Na doświadczenie i opinię o naszej Kancelarii składają się ogólna i fachowa wiedza, umiejętności i doświadczenie zawodowe każdej osoby w niej zatrudnionej lub z nią stale współpracującej.
Podstawą naszego profesjonalizmu jest interdyscyplinarny zespół specjalistów. Tworzą go biegli rewidenci, doradcy podatkowi, biegli sądowi oraz księgowi.
Naszym podstawowym celem jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie: kompleksowo, merytorycznie, terminowo i cierpliwie. Działamy dyskretnie, zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi, zachowując poufność uzyskanych informacji.
Kancelaria współpracuje z 7 biegłymi rewidentami uprawnionymi do badania sprawozdań finansowych. Wszyscy posiadają duże doświadczenie zawodowe zdobyte w wyniku wieloletniej pracy na kierowniczych bądź samodzielnych stanowiskach w służbach finansowo-księgowych różnych jednostek. Systematycznie aktualizują swoją wiedzę i umiejętności poprzez różne formy doskonalenia zawodowego.
Szanując naszą tradycję, jesteśmy zarazem zespołem na wskroś nowoczesnym, biegle posługując się różnorodnym oprogramowaniem, pracą w sieci, obsługą wirtualną itp.
Artykuły naszych biegłych rewidentów publikowane w miesięczniku „Rachunkowość” oraz w Gazecie Prawnej, pozwalają księgowym i biegłym rewidentom przedrzeć się przez gąszcz niejasnych przepisów.

 

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki, nawiążemy współpracę z biegłymi rewidentami.

Zapraszamy również kandydatów na biegłych rewidentów do odbycia aplikacji w naszej Kancelarii.

Formularz kontaktowy

Prześlij do nas niezobowiązujące zgłoszenie albo zadaj pytanie o nasze usługi.

Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe

Telefon 1

+48 (22) 612-16-01

Telefon 2

+48 (22) 612-16-05

Fax

+48 (22) 612-15-97

Mail

info@audyt-bombik.pl

Dane kontaktowe

A. Bombik
Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Chłopickiego 11/13,
04-314 Warszawa

tel: (22) 612-16-01
tel: (22) 612-16-05
fax: (22) 612-15-97

info@audyt-bombik.pl