ul. Chłopickiego 11/13

04-314 Warszawa

tel: (22) 612-16-01

info@audyt-bombik.pl

O nas

Doświadczenie połączone z nowoczesnością i profesjonalizm to hasła, które najlepiej charakteryzują naszą Kancelarię jako podmiot ściśle współpracujący z Klientami.
Doświadczenie, ponieważ nasze korzenie sięgają początków transformacji ustrojowej, a jeden z założycieli – Albin Bombik – był uznanym w środowisku biegłych rewidentów autorytetem, wieloletnim prezesem Regionalnego Oddziału Biegłych Rewidentów w Warszawie, uczestniczył w organizacji historycznego, pierwszego zjazdu biegłych rewidentów. Z tej tradycji czerpiemy nasze wartości, doświadczenie i podejście do Klientów. Byliśmy pierwszym polskim podmiotem należącym do międzynarodowej grupy audytorskiej Polaris International, za pośrednictwem której wykonywaliśmy na bezpośrednie zlecenie Komisji Europejskiej audyty dotyczące wykorzystywania dotacji unijnych. To doświadczenie pozwoliło naszej Kancelarii nieustannie podążać ścieżką doskonalenia i nowoczesności.
Profesjonalizm, bo biegli rewidenci współpracujący z naszą Kancelarią posługują się Krajowymi i Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej. Systematycznie biorą udział w licznych specjalistycznych szkoleniach, co pozwala na bieżące śledzenie zmian w obowiązujących przepisach i standardach. Doświadczeniem naszym dzielimy się podczas organizowanych przez nas szkoleń.
Zakres naszych usług obejmuje badanie sprawozdań finansowych, audyt dotacji unijnych, wycenę przedsiębiorstw, badanie planów przekształceń oraz usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Świadczymy również usługi doradcze. Wypracowane standardy pracy pozwalają nam na dobry, przyjazny kontakt z Klientami i zrozumienie ich potrzeb, co staje się podwaliną wieloletniej współpracy.
Cieszymy się na współpracę z każdym dotychczasowym i każdym nowym Klientem, przestrzegając dwóch fundamentalnych wartości: szacunku i wzajemnego zaufania.

Aktualności

Obowiązkowe profile dla płatników składek  ZUS

Obowiązkowe profile dla płatników składek ZUS

Zostały już tylko dwa miesiące! Przypominamy że od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek, nawet ten, który rozlicza składki tylko za siebie, ma obowiązek posiadać profil na PUE ZUS (Platformie Usług Elektronicznych ZUS). Po założeniu profilu, płatnik składek może...

czytaj dalej
Czas na inwentaryzację

Czas na inwentaryzację

Zgodnie z art. 26 ustawy o rachunkowości jednostki przeprowadzają na ostatni dzień każdego roku obrotowego inwentaryzację składników majątkowych. Najistotniejszym elementem inwentaryzacji jest spis z natury. To już ostatni moment na przygotowanie się do tego procesu....

czytaj dalej

Nasza Kancelaria w liczbach

Lat istnienia

Badań sprawozdań finansowych

Klientów

Doświadczenie połączone z nowoczesnością i profesjonalizm to hasła, które najlepiej charakteryzują naszą Kancelarię jako podmiot ściśle współpracujący z Klientami.

info@audyt-bombik.pl

tel: (22) 612-16-01

fax: (22) 612-15-97

Chłopickiego 11/13,

04-314 Warszawa