ul. Chłopickiego 11/13

04-314 Warszawa

tel: (22) 612-16-01

info@audyt-bombik.pl

Usługi finansowo-księgowe

Teoretycznie każdy przedsiębiorca może samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe, zatrudniając kosztownego księgowego lub tracąc własny czas, zamiast poświęcać go na rozwijanie biznesu, i popełniając dotkliwe finansowo błędy. Tylko po co? Nasi specjaliści służą merytoryczną pomocą swoim podopiecznym, a nadzorującego biegłego rewidenta mają przy sąsiednim biurku.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o pełną obsługę finansowo-księgową firm, prowadzoną w siedzibie Kancelarii.

 Zakres świadczonych usług obejmuje:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • doradztwo z zakresie rachunkowości,
  • opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),

Opracowaliśmy kilkanaście zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK) dla holdingów i jednostek podstawowych w pełni dostosowane do wymagań Ustawy o rachunkowości. Zasady te zostały przychylnie przyjęte i są pomyślnie stosowane.

Kancelaria jest uprawniona do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych na podstawie Ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Została wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod nr 228.

Aktualności

Obowiązkowe profile dla płatników składek  ZUS

Obowiązkowe profile dla płatników składek ZUS

Zostały już tylko dwa miesiące! Przypominamy że od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek, nawet ten, który rozlicza składki tylko za siebie, ma obowiązek posiadać profil na PUE ZUS (Platformie Usług Elektronicznych ZUS). Po założeniu profilu, płatnik składek może...

czytaj dalej
Czas na inwentaryzację

Czas na inwentaryzację

Zgodnie z art. 26 ustawy o rachunkowości jednostki przeprowadzają na ostatni dzień każdego roku obrotowego inwentaryzację składników majątkowych. Najistotniejszym elementem inwentaryzacji jest spis z natury. To już ostatni moment na przygotowanie się do tego procesu....

czytaj dalej

Nasza Kancelaria w liczbach

Lat istnienia

Badań sprawozdań finansowych

Klientów

Doświadczenie połączone z nowoczesnością i profesjonalizm to hasła, które najlepiej charakteryzują naszą Kancelarię jako podmiot ściśle współpracujący z Klientami.

info@audyt-bombik.pl

tel: (22) 612-16-01

fax: (22) 612-15-97

Chłopickiego 11/13,

04-314 Warszawa