ul. Chłopickiego 11/13

04-314 Warszawa

tel: (22) 612-16-01

info@audyt-bombik.pl

Zespół

Na doświadczenie i opinię o naszej Kancelarii składają się ogólna i fachowa wiedza, umiejętności i doświadczenie zawodowe każdej osoby w niej zatrudnionej lub z nią stale współpracującej.
Podstawą naszego profesjonalizmu jest interdyscyplinarny zespół specjalistów. Tworzą go biegli rewidenci, doradcy podatkowi, biegli sądowi oraz księgowi.
Naszym podstawowym celem jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie: kompleksowo, merytorycznie, terminowo i cierpliwie. Działamy dyskretnie, zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi, zachowując poufność uzyskanych informacji.
Kancelaria współpracuje z 7 biegłymi rewidentami uprawnionymi do badania sprawozdań finansowych. Wszyscy posiadają duże doświadczenie zawodowe zdobyte w wyniku wieloletniej pracy na kierowniczych bądź samodzielnych stanowiskach w służbach finansowo-księgowych różnych jednostek. Systematycznie aktualizują swoją wiedzę i umiejętności poprzez różne formy doskonalenia zawodowego.
Szanując naszą tradycję, jesteśmy zarazem zespołem na wskroś nowoczesnym, biegle posługując się różnorodnym oprogramowaniem, pracą w sieci, obsługą wirtualną itp.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki, nawiążemy współpracę z biegłymi rewidentami.

Zapraszamy również kandydatów na biegłych rewidentów do odbycia aplikacji w naszej Kancelarii.

Aktualności

Obowiązkowe profile dla płatników składek  ZUS

Obowiązkowe profile dla płatników składek ZUS

Zostały już tylko dwa miesiące! Przypominamy że od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek, nawet ten, który rozlicza składki tylko za siebie, ma obowiązek posiadać profil na PUE ZUS (Platformie Usług Elektronicznych ZUS). Po założeniu profilu, płatnik składek może...

czytaj dalej
Czas na inwentaryzację

Czas na inwentaryzację

Zgodnie z art. 26 ustawy o rachunkowości jednostki przeprowadzają na ostatni dzień każdego roku obrotowego inwentaryzację składników majątkowych. Najistotniejszym elementem inwentaryzacji jest spis z natury. To już ostatni moment na przygotowanie się do tego procesu....

czytaj dalej

Nasza Kancelaria w liczbach

Lat istnienia

Badań sprawozdań finansowych

Klientów

Doświadczenie połączone z nowoczesnością i profesjonalizm to hasła, które najlepiej charakteryzują naszą Kancelarię jako podmiot ściśle współpracujący z Klientami.

info@audyt-bombik.pl

tel: (22) 612-16-01

fax: (22) 612-15-97

Chłopickiego 11/13,

04-314 Warszawa